Assassin’s Creed Pirates Çıktı!

ac-pir

Assassin’s Creed 4‘ün yapımcısı UbisoftiOS ve Android cihazlar için geliştirdiği korsan oyunu Assassin’s Creed Pirates‘ı yayınladı. Bu yılın en iyi oyunlarından biri olmaya aday olan Assassin’s Creed 4‘te yer alan deniz savaşlarının yaşattığı heyecanı mobil cihazlarımızda tecrübe etmemize aracı olan korsan oyunu hem teknolojik olarak hem de oynanış olarak kullanıcıları tatmin edecek gibi görünüyor.

Assassin’s Creed Pirates’ta Alonzo Batilla adlı genç ve hırslı korsan kaptanı kontrol ederek düşmanlarını alt etmesine ve imparatorluklara meydan okumasına yardımcı olmaktayız. Oyunda kendi servetimizi oluşturabilmek için Karayip denizlerinde düşman gemileriyle çarpışmalı ve diğer gemileri yağmalayarak kaynaklarını ele geçirmeliyiz. Assassin’s Creed Pirates’taki deniz savaşları tamamen gerçek zamanlı olarak gerçekleşiyor ve gemimizin üzerinde tam kontrol sağlayabiliyoruz.

Oyunun grafikleri ise oldukça yüksek kalitede. Hava şartları oyuna çok iyi yansıtılmış ve anlık olarak değişebiliyorlar. Fırtına ve sis gibi hava şartları oyunun gidişatını direkt olarak değiştirebiliyor.

Assassin’s Creed Pirates bize farklı gemileri kullanabilme ve bu gemileri ve sahip olduğumuz silahları geliştirebilme imkanı sunuyor. Ayrıca kaptanımızın korsanlık yeteneklerini de ilerletebiliyoruz.

Oyunun oyun için görüntülere yer veren çıkış videosunu buradan seyredebilirsiniz:

[jwplayer mediaid=”526″]

ANDROİD İÇİN İNDİR

 

İOS İÇİN İNDİR

Bilişim Sesi

Bilişim Sesi internet sitesini yönetir veya yönettiğini sanır.

Bir Cevap Yazın