Beklenen film’in ilk fragmanı çıktı.

hercules-rainTüm zamanların en iyi beyaz perde uyarlamalarından olan Herkül, geçmiş yılların tozlu raflarında fenomen olarak uyurken, yeni filmiyle birlikte tekrar gün yüzüne çıkıyor. 2014 yılında Hercules: The Legend Begins adıyla yeniden sinema severleri aksiyondan maceraya sürükleyecek müthiş bir yapım ile geliyor.

3D olarak vizyona girmesi beklenen filmin konusu ise önceki filmlerden çok da farklı olmayacak. M.Ö. 1200’de Antik Yunan’da bir kraliçe, Kral’ın gaddar yönetiminin devrilmesi ve yoksulluk içindeki halkın barışa kavuşması vaadiyle Tanrı Zeus’un şehvetine yenik düşer ve sonrasında hamile kalır. Bu birliktelikle dünyaya gelen Herkül, kendi kaderinden ve gerçek kimliğinden bihaberdir.Onun hayatını adayacağı tek tutkusu, sevgilisi Girit Prensesi Hebe’dir. FakatHebe, Herkül’ün kardeşi ile evlendirilecektir. Yarı Tanrı Herkül, gerçek kimliğini ve asıl amacını öğrenince bir seçim yapmak zorunda kalır: Ya gerçek aşkını da alıp kaçacaktır ya da kaderinin gereğini yaşayıp, gerçek bir kahraman olacaktır.

1385549771_hercules-630x340

Yönetmen koltuğunda daha önce bir çok aksiyon yapımına imza atan Finlandiyalı  Renny Harlinotururken, filmin çekimlerinin 300 Spartalı ve Spartacüs’ü anımsattığını da vurgulamak gerekir. Seyirci açısından muhtşem bir yapım bizleri bekliyor da diyebiliriz. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan sizleri yeni Herkül filminin ilk fragmanıyla başbaşa bırakalım, iyi seyirler.

[jwplayer mediaid=”442″]

Kaynak:teknolojioku

Bilişim Sesi

Bilişim Sesi internet sitesini yönetir veya yönettiğini sanır.

Bir Cevap Yazın