Facebook’unuzu Değiştirin

Facebook’u sıradan görünümü yerine çok daha farklı hale getirme imkanınız var. Görünüm olarak değişime uğratabilirsiniz istediğiniz şekilde… Görünüm olarak değiştirebilir, istediğiniz butonları ekleyebilirsiniz. Sadece birkaç eklenti kurulumu yaparak çok farklı bir görünüşe sahip Facebook’a sahip olabilirsiniz. Hem daha eğlenceli, hem de daha zevkli…

SocialFixer

SocialFixer eklentisi ile bağlantılara “beğenmedim” butonu ekleyebilir, Facebook’u tasarımsal olarak değişime uğratabilirsiniz. Tabi bu kadar ile yetmiyor ve farklı özellikleri ile eklentiyi kullananlara eşsiz bir Facebook deneyimi yaşatıyor.

FaceWash

FaceWash eklentisi ile profilinizi temizleyebilirsiniz.FaceWash adından da biraz olsa anlaşılacağı üzere, temizleme gerçekleştiriyor. Önceden paylaşmış olduğunuz eski güncellemeleri profilinizi tarayarak siliyor bu eklenti. Sistem şu anda İngilizce hizmet vermekte o yüzden elle yazmanız gerekiyor arama işlemini yapıp, istemediğiniz güncellemeleri silebilirsiniz…

Social Plus

Eğer Facebook’unuza renk katmak isterseniz bu eklentiyi yükleyebilirsiniz. Tasarımdan, durumların renklerine kadar Facebook’u tamamı ile değiştirebilir ve yeni temalar yükleyebilirsiniz..

UnfriendFinder

UnfriendFinder eklentisi ile sizi arkadaştan çıkartanları tespit edebilirsiniz. Bildirim alanından doğru eklenti yönetimini gerçekleştirebilirsiniz.

My Permissions

My Permissions eklentisi adından da anlaşılacağı üzere gizlilik eklentisidir. Profilinizin nasıl göründüğü, hangi alanların görülüp görülmediğini, dışarıdan profilinizi sizin dışında arkadaşlarınız nasıl görüyor diye inceleyebilirsiniz. Bu eklenti Facebook dışında birçok sosyal ağda hizmet vermekte…

PicknZIP

Facebook’a yüklediğiniz resimleri ZIP dosya türünde tek seferde indirebilirsiniz. Bir nevi tek tek “farklı kaydet” eziyetinden sizleri kurtarıyor…

Facebook Pages Manager

Android tabanlı uygulama ile birkaç sayfayı aynı anda yönetebilirsiniz. Bu uygulama ile birkaç sayfayı yönetirken durum ve fotoğraf güncellemelerini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Birden fazla Facebook sayfasını mobil veya tabletten doğru yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Yukarıdaki eklentileri kullanıp, Facebook’unuzu çok daha kullanışlı hale, istediğiniz şekle sokabilirsiniz. Eklentilerin çalışmasında herhangi bir sorun yok, gayet düzgün ve güvenilir bir şekilde hizmet vermektedir.

Bilişim Hoca

Öğrencilerin "Bilişim Teknolojiler ve Yazılım" dersi için "Hocam bugün Bilişim var mı?" sorularına "Bilişim yok" diyen insandır. Bilişim sinirlisi, agresif BTcidir.

Bir Cevap Yazın