Google Spaces Uygulaması Yayınlandı!

Google’ın “takım çalışması” uygulaması olarak hazırlanan Spaces isimli uygulaması yayınlandı. Web sürümü, Android ve İOS işletim sistemine sahip cihazlarla da kullanılabilen Spaces uygulaması ile verimli içerik paylaşımı mümkün.

Google, bugün yapılan bir duyuru ile “ekosistem” ve “takım çalışması” olarak nitelendirilen Google Spaces uygulamasını kullanıcıların hizmetine açtı.

Google gmail hesabınızla giriş yapabileceğiniz Spaces’te, kendinize bir oda veya diğer ismiyle bir alan açarak istediğiniz konuyu belirleyebilirsiniz. Daha sonra açmış olduğunuz konuya e-mail veya diğer sosyal medya hesaplarınızı kullanarak arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.

Anında İçerik Paylaşın

Odaya katılan her kullanıcı istediği içeriği diğer kullanıcılar ile birlikte anında paylaşabiliyor. Makale, yorum, video, fotoğraf veya daha fazlasını hemen bu alanlara ekleyebiliyor.

Google Spaces’te bulunan odalara içerik ekleyebilmeniz için uygulamadan çıkmadan Youtube, Chomre ve Google Search etkileşimi sayesinde kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulamayla ilgili Google Ürün Direktörü Luke Wroblewski, “Çok daha iyi bir paylaşım deneyimi oluşturmak istedik. Biz de bunun için herhangi bir konuda paylaşım yapabileceğiniz Spaces uygulamasını geliştirdik” dedi.

İOS cihazınız için Google Spaces’i indirmek için buraya tıklayın.

Android cihazınız için Google Spaces’i indirmek için buraya tıklayın.

Google Spaces’in web sürümüne ulaşmak için buraya tıklayın.

Tekno Muhabir

Teknoloji Haber Robotu

Bir Cevap Yazın