İstanbul Baymak Servis Şubeleri

Baymak markası ülkemizde en çok tercih edilen kombi ve klima markasıdır. Peki Baymak cihazınız arızalandı ne yaparsınız? Baymak cihazları yerinde onaran firmamız sorunlara pratik ve kalıcı çözümler üretiyor. Pendik Baymak Servisi, bölgenin ve İstanbul’un en büyük kombi servisidir. Yıllarını bu işe vermiş teknikerlerimiz sorunları yerinde çözer. Ayrıca tüm işlemler 1 yıl garantilidir. Baymak kullanıcılarına onarım hizmeti veren Baymak Servis, kredi kartı ile ödeme kabul etmektedir.

Ödemesini kredi kartı ile yapmak isteyen Baymak kullanıcıları bizi arayarak hizmet alabilirler.

Baymak klimaların bakımını, onarımını yapan Pendik şubesi bunları yanı sıra klima montaj ve de-montaj da yapıyor. Klimanızın yer değişimi veya sökümü için arayabilirsiniz. Sıfır Baymak klimalar için kurulum hizmeti veremiyoruz. Özel servis olarak hizmet veriyoruz. Fakat ikinci el Baymak klimalar için kusursuz ve ekonomik montaj hizmeti verebiliriz.

Alanında uzman teknikerlerimiz ile siz Baymak kullanıcılarına hizmet veren tek şube Pendik değil elbette. Tuzla Baymak Servisi şubeside kendini kanıtlamış bir özel baymak servisidir. Tüm Baymak cihazları yerinde tamir eden Tuzla Baymak, müşterilerden gelen servis taleplerine gün içinde cevap veren nadir firmalardan biri.

Firma olarak hiçbir zaman cihaz söküp atölyede onarım yapmadık. Donanımlı Baymak servis araçlarımızla eski yeni tüm modelleri yerinde tamir ettik. Sektörün en hızlı ve modern firmalarından biri olarak sizlere sunulacak en kusursuz hizmeti sunuyoruz. Hem teknisyenlerimiz hem de yöneticilerimiz son derece işine bağlı ve tecrübeli kişiler. Sunduğumuz kaliteli hizmet ile her zaman yanınızdayız.

İstanbul Anadolu Yakasının en uzak ilçelerinden biri olan Sultanbeyli ilçesinde bulunan Sultanbeyli Baymak Servisi, en uç nokta servis şubemizdir. Sultanbeyli Baymak şubemizden bölge halkı dilediği zaman servis talebinde bulunabilir. Tüm çağrılar tek bir merkeze düşer ve size en yakın şube yönlendirilir. Şube yoğun ve bölgede bekleyen müşterimiz varsa diğer şubelerden hemen bir araç yönlendirilir. En yakın servis size gelir ve arızalı Baymak cihazınızın sorunun yerinde giderir.

Tekno Muhabir

Teknoloji Haber Robotu

Bir Cevap Yazın