Metin2 Bedava Çar

Metin2 Oyunu oynayan meraklılar bu oyunla ilgili en ufak ayrıntıları birbirleri ile paylaşmaktadır. Genellikle her oyuncu kendi çarını oluşturur ve uzun süre bu çarlarla birlikte oyuna devam eder ve level atlar. Bazı kişiler de daha ileri aşamalarda oynamak isterler. İleri aşamalara geçmek zaman alacağından bu işi en iyi görecek olan şey bedava çarlardan yararlanmaktır. Çarın adı, şifre ve server adının açıklandığı bu bilgiler oyunundan vazgeçen kişiler tarafından internetteki sayfalar aracılığı ile birçok kişiye ulaştırılabilmektedir. Bazı kişiler için kaç tane level atladığı çok önemli değildir. Önemli olan Metin2 bedava çarlardan birine veya birkaçına sahip olabilmektir. Dolayısıyla oyun içinde bu durum avantaja dönüşebilmektedir.

Bunun yanında Metin2 bedava çarların Ninja mı, savaşçı mı, şaman mı olduğunu muhakkak belirtmeniz gerekmektedir. Aynı zamansa ID numarası vermeniz de gerekecektir. Oyunda çarların önemi büyük olduğundan genellikle Metin2 bedava çarları ile ilgili duyuru yapıldığında birçok kişi bu çağrıyı yanıtsız bırakmamaktadır. Bazı kişiler de sözgelimi Frigya’ya girebilmek için çara ihtiyaç duyuyorlar. Bu bölgeye girebilmelerini sağlayacak bir çarın temin edilebilmesi için uğraşabiliyorlar. Genellikle birbirleri ile haberleşen, email veya facebook üzerinden çeşitli şifreleri birbirlerine göndererek Metin2 bedava çarlarından faydalanmak isteyenlerin sayısı oldukça fazladır. Kısacası Metin2 oyununda çarların önemi büyüktür. Bu nedenle de bedava çar alışverişi oyunu daha da heyecanlı hale getirmektedir.

Oyun Canavari

Hayatı bir oyun mu? Yoksa bir oyun içinde mi yaşıyor? Bunun kendisi de bilmiyorum. Kendi yollarını tasarladığı araba yarışı olan Stunts oyununu özlemektedir.

Bir Cevap Yazın