Metin2 Kurulumu

Metin 2 oyunu savaş oyunlarını sevenlerin çok hoşlanacakları tarzda bir oyundur. Bu oyunda maceradan maceraya atlayacaksınız. “Doğu’ya has macera” yaşamak istiyorsanız savaş kahramanları ile tanışmanız gerekecek.

Metin 2 kurulumu biraz uzun sürebilir. Bu nedenle bilgisayarınızda bu oyun için yeterli alan olup olmadığını kontrol etmeniz gerekecektir. Metin2 kurulumu için yapmanız gereken şey oyunu herhangi bir siteden bulmak olacaktır. Oyunu bulduğunuzda sizden kaydolmanız istenecektir. Kullanıcı adınızı, mail adresinizi ve şifrenizi girerek kaydolacaksınız. Daha sonra mail adresinize gönderilecek aktivasyon linki ile aktivasyonunuzu onaylayabilirsiniz. Oyun yazılımını indirmeniz istenecektir. Bilgisayarınızın oyun için gerekli donanıma sahip olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Bunun için “Donanım Gereksinimleri”ni kontrol etmeniz gerekecektir.

Metin2 kurulumuna devam etmek için yükleme sayfasına gitmeniz gerekecektir. Yükleme programını masaüstünüze kaydettiğinizde Metin2.exe dosyasının masa üstünde hazır durumda olduğunu fark edeceksiniz. Bu imgeye çift tıkladığınızda oyun açılacaktır. Oyunda kendi hesabınızı oluşturmanız gerekecektir.

Oyuna kayıt olduğunuzda ve kendi hesabınızı oluşturduğunuzda listede oyuncular arasında adınız yer alacak. Kayıt sayfasının yönlendirmelerini takip ederek kayıt olmanız mümkün olacaktır. ID ve şifrenizi bir yere not etmeniz faydalı olacaktır. Böylelikle oyuna sürekli devam edebilirsiniz.

Metin2 kurulumu biraz zaman alacaktır. Bunun yanında bilgisayarınız oyun için yeterli değilse, masa üstündeki Metin2.exe dosyasına tıkladığınızda oyun çalışmayacaktır. Bunun için oyunu profesyonel oyun bilgisayarlarında oynamanızı tavsiye ederiz.

Oyun Canavari

Hayatı bir oyun mu? Yoksa bir oyun içinde mi yaşıyor? Bunun kendisi de bilmiyorum. Kendi yollarını tasarladığı araba yarışı olan Stunts oyununu özlemektedir.

Bir Cevap Yazın