Metin2 Log Hatası

Metin2 savaş oyununun kurulumunda log hatası yaşayabilirsiniz. Metin2 log hatası genellikle oyunun güncel sürümünü kullanmadığınız zaman olur. Oyunun tıkandığını ve kurulumda sorun olduğunu fark edersiniz. Yapmanız gereken şey pack dosyaları ile oynamadan önce oyunun güncel dosyalarını yedeklemek olmalıdır. Bunun sonrasında hata vermeye devam ettiği bir durum yaşıyorsanız torrentinden girmeniz gerekmektedir. Böylelikle güncellemeye çalışmak oyunun açılmasına yardımcı olabilir. Ancak yine de sorun çözülmediyse oyunu tekrar yüklemeniz gerekecektir.

Genellikle Metin2 log hatasının kesin çözümü ekran kartını yeniden yüklemek veya kullandığınız driverı güncellemek olacaktır. Ekran kartınızın hangisi olduğunu anlamanıza yardımcı olacak yönlendirmeleri takip edip ekran kartını güncellemeniz büyük oranda sorunu çözecektir. Ancak sorun yine de çözülmüyorsa yapmanız gereken şey Metin2 klasörüne gidip pack dosyalarının arasında bulunan Locale_add.tr dosyasını kesip masa üstüne yapıştırmak olacaktır. Bu durumda da sorun çözülmediyse Metin2 log hatasının çözümü yapacağınız en mantıklı şey kurulumu tekrar yapmak olacaktır.

Metin2 log hatası ile karşılaşmamak için oyunun kurulumunu tamamen güncel sürüm ile yapmanız ve kesinlikle oyun sürümünü kaliteli bir yerden almanız gerekmektedir. Aynı zamanda bu sorunu yaşadığınızda size yardımcı olacak bir kadrosu olan kişilerden satın alırsanız sorunun olma ihtimalini en aza indirgemiş, çözümünü de mümkün hale getirmiş olursunuz. Genellikle bu hata güncelleştirme sorunlarından kaynaklandığı için güncel sürüm kullanmak konusunda titiz davranmalısınız.

Oyun Canavari

Hayatı bir oyun mu? Yoksa bir oyun içinde mi yaşıyor? Bunun kendisi de bilmiyorum. Kendi yollarını tasarladığı araba yarışı olan Stunts oyununu özlemektedir.

Bir Cevap Yazın