Metin2 Lonca Simgeleri

Metin2 savaş oyununda lonca oluşturduğunuzda çok güzel lonca isimleri ve lonca simgeleri de bulmanız gerekecektir. Bu konuda oldukça fazla araştırma yapmanız gerekmektedir. Eğer gerçekten çok istediğiniz Metin2 lonca simgeleri varsa sitelerde gezinmek ihtiyacı hissedersiniz.

Genellikle en çok kullanılan Metin2 lonca simgeleri Osmanlı tuğraları, Türk bayrakları, ay yıldızlar, hilaller, Nazi işaretleri, çarpı işaretleri, çeşitli yıldızlar, adam figürleri, W harfleri, çeşitli oklar, şimşekler ve geometrik şekillerdir. Metin2 lonca simgeleri o kadar fazla sayıda oluşturulmuşlardır ki aralarından seçme yapmak kesinlikle kişisel tercihle alakalıdır.

Metin2 lonca isimleri de simgeler gibi oldukça fazla sayıdadır. Sürekli güncellenen lonca isimleri genellikle birçok kişinin kendi ürettiği isimlerdir. Üretilen bazı isimler şunlardır: Shell, Nirvana, NamesOfKings, NewMoon, TurkishMaFia, CılgnTürkler, SıkıDostlar, COL4, Cool, EdiLee, wOw, Surguncu, StaR, Puma, Nokia, MagiC, LeoPar, SheyTan, Ben10, VolumE, DragoN, MoonStar, HarDy, ShefF, MalBoro, ChE, SuppeR, ChecK, SereF, PeterPan, DarkBlue, GreenEyes, SheKer, MoonLight,YavvaS, UnutmA, YhasaR, ChalıS, YakabaNa, CaNGo, YunHus, MhenekShe, CharliE, MelloN, MashrooM, KaynarcA, YakarcA, MaskarA, MutasioN, GeneraTioN, MultiMax, YaraMaz, MutluLuK, YahamA, CaNımSın, YuPPi.

Genellikle birçok farklı kişinin ürettiği lonca isimleri ve simgeleri internette de paylaşılmaktadır. Bu oyunu oynayan çoğu kişi üretilen isimleri ve simgeleri kullandırarak loncalarına kimlik kazandırmaktadır. Oyunu o kadar fazla oynayanın olması bu kişilerin kendi aralarında bir dil oluşturmasını sağlamıştır.

Oyun Canavari

Hayatı bir oyun mu? Yoksa bir oyun içinde mi yaşıyor? Bunun kendisi de bilmiyorum. Kendi yollarını tasarladığı araba yarışı olan Stunts oyununu özlemektedir.

Bir Cevap Yazın