Metin2 Nickleri

Metin2 savaş oyunu genellikle birçok kişinin içine daldıkça daha çok bağlandığı bir oyundur. Bu oyunun içerisinde oluşturulan kahramanlara farklı adlar vermek söz konusudur. Ayrıca farklı loncalar oluşturulmakta ve bu loncalara da kendilerine özel isimler vermek gerekmektedir. Bu nedenle birçok kişi Metin2 nickleri oluşturmak konusunda ciddi emek sarf etmekte özellikle çarlar için özel isimler bulmak birçok kişi için sevilen bir uğraş halini almaktadır.

Bazı Metin2 nickleri sadece çarlar için önerilmektedir. Mesela bazılar şunlardır: ShaMeLesS, YaGmuRAdaM, YavasLaMayaN, DurDurulaMaZ, SherriF, YaKaLaNaMaZ, SuNliGhT, KorKmaZ, ŞaHiNBakışLı, İmmoRTaL, NeoN, PuMa, LeoPaR, ReTaDor, NaMeLosS, KahRAmaN, CenGiZHaN, SoNOsManLı, YaŞaMaYaN, CaNalAN, MaViDeV, YoKOLMaZ, KaRAmboL, YiGiT, UMuRSaMaZ, TerMinAToR, GladYO, BrAvE, HeMaN.

Genellikle çar isimleri düşünüldüğünde daha çok korkusuz karakterlerin alabileceği nickler sıralanmaktadır. Birçok kişi İngilizce ürettikleri nicklerin Türkçe anlamlarını da belirterek internet sitelerinde sunmaktadır. Bazı kişiler de yabancı dilde nick üretmekten hoşlanmayan Türkçe nick üretme konusunda ısrarlı olan oyunculardır. SaNcaKbeyİ, TiMurHan, OsmaNBey, AyYılDıZ, KaNuNi gibi nickler öneren kişiler de bulunmaktadır. Bu konuda önemli olan elbette Metin2 nicklerini belirlerken orijinal bir nick belirlemek ve bunun koyacağınız karakterle örtüşmesine dikkat etmek olacaktır. Türkçe kullanımına özen gösteriyorsanız Türkçe nickler geliştirmeniz elbette faydalı olacaktır. Genellikle Uzakdoğu savaş oyunu diye adlandırılan Metin2 oyununda elbette Türkçe Metin2 nickleri daha uygun ve daha şık görünecektir.

Oyun Canavari

Hayatı bir oyun mu? Yoksa bir oyun içinde mi yaşıyor? Bunun kendisi de bilmiyorum. Kendi yollarını tasarladığı araba yarışı olan Stunts oyununu özlemektedir.

Bir Cevap Yazın