Metin2 Ninja İsimleri

Metin2 oyununda Ninja, savaşçı, şaman ve suralara farklı isimler vermek gerekmektedir. Çünkü bu oyunda farklı karakterler oluşturmak sizin işinizdir. Oluşturduğunuz karakterlere de orijinal isimler vermeniz gerekmektedir. Bir ismin bir daha kullanılması mümkün olmamaktadır. Bu nedenle çeşitli forumlarda en yeni isimler yazılmakta, oyuncular sürekli yeni isim arayışına girmektedir. Aynı zamanda çar isimleri de orijinal olmak zorundadır.

Metin2 Ninja isimleri farklı dillerden de oluşabilir. BlooDMan, YahoMa, YakaNa, ChaReSS gibi pek çok farklı Ninja ismi geliştirilebilir. Önemli olan farklı yazı karakterleri ile yazılarak başka karakterlerle karışmaması aynı zamanda Ninjaları yansıtan özelliklere sahip olmasıdır. Ninjalar hareketli esnek ve seri oldukları için Ninjalara verilen Metin2 Ninja isimleri de bu özellikleri yansıtacak şekilde oluşturulmalıdır.

Metin2 Ninja efsunları genellikle zırhlara, silahlara, kasklara, bileziklere, kalkanlara, kolyelere, ayakkabılara ve küpelere ait farklı efsunlar olarak geliştirilebilmektedir. Kılıç savunması, bıçak savunması, çift el savunması, çeliğe karşı büyü savunması şeklinde geliştirilebilmektedir. Bunun yanında silahlar için Metin2 Ninja efsunları geliştirilebilmektedir. Çeviklik, sersemletme, delici vuruş gibi efsunlar işe yaramaktadır. Metin2 Ninja efsunları oldukça çeşitlendirilebilir. Kasklar söz konusu olduğunda şimşek dayanıklılığı ve rüzgar dayanıklılığı, bilezikler için büyü savunması, kalkan için zeka, beden karşısında atakların bloklanması, sersemlik karşısında bağışıklı gibi efsunlar geliştirilmiştir. Ayakkabı için kritik vuruş şansı, küpe karşısında oka karşı dayanıklılık efsunu vardır.

Oyun Canavari

Hayatı bir oyun mu? Yoksa bir oyun içinde mi yaşıyor? Bunun kendisi de bilmiyorum. Kendi yollarını tasarladığı araba yarışı olan Stunts oyununu özlemektedir.

Bir Cevap Yazın