Metin2 Ninja Statüleri

Metin2 Ninja statüleri oldukça farklılaşmaktadır. Ninjalar için oldukça fazla sayıda statü geliştirilmesi mümkündür. Bıçakçı Ninja statüleri, okçu Ninja statüleri, uzak dövüş Ninja statüleri, en sağlam okçu Ninja statüleri gibi birçok Ninja statüsü bulunmakta ve bunların her biri için ayrı işlem yapılması gerekmektedir.

Metin2 Ninja Statüleri arasında en bilinenlerinden biri Bıçakçı Ninja statüsüdür. Genellikle eski oyunlarda 91. seviyeden sonra statülerin bittiği yeni statülerin oluşmadığı görülmektedir. Ancak yeni sürüm oyunlarda seviye 127 veya 250’ye kadar çıkarılmaktadır. Bazı sunucularda ise son seviyeye kadar farklı Ninja statüleri eklenmektedir.

Ninja özellikleri arasında bulunan DEX çeviklik anlamına gelmektedir. Bu yetenek sayesinde Ninjalar şamanların saldırılarına etki eden becerilerle donatılmaktadır. VIT ise becerilere herhangi bir katkı sağlamaz. Her karaktere 1 savunma ve 40hp vermektedir. Ninjalar ilk iki 90’larını DEX ve VIT için kullanmalı son kalan 90 STR’lere, diğerleri ise INT’e verilmelidir. İtemler yeterince savunma vermiyorsa VIT eklemek faydalı olacaktır. Yani genel olarak becerileri dengelemek için DEX-VIT-STR-INT şeklinde kullanımlar hem savaş becerilerinizi artırmanızı hem de Mitin2 Ninja statülerinden doğru ve verimli şekilde faydalanmanızı sağlayacaktır.

Okçu Ninja statülerinde de durum aynıdır. Öncelikle ilk iki 90 DEX ve VIT’a ayrılmalıdır. Saha sonra STR ve INT şeklinde devam etmelidir. Metin2 Ninja statüleri arasında okçular ve bıçakçılar arasında tercih yapmanız gerekirse bıçakçıları tercih etmeniz faydalı olacaktır.

Oyun Canavari

Hayatı bir oyun mu? Yoksa bir oyun içinde mi yaşıyor? Bunun kendisi de bilmiyorum. Kendi yollarını tasarladığı araba yarışı olan Stunts oyununu özlemektedir.

Bir Cevap Yazın