Metin2 Özel Taş Kodları

Metin2 oyunu içerisinde çeşitli hileleri, kodları ve şifreleri öğrenmeniz oyuna hakim olmanızı kolaylaştıracaktır. Metin2 özel taş kodları da size oyunda yardımcı olacak ve başarınızı artıracaktır.

Metin2 özel taş kodları sizin oyundaki gücünüzü artırmanızı sağlayacaktır. Örneğin %500 kritik veren taşın kodu /item 28800 olarak, %500 delici veren taş /item 28801 olarak adlandırılmaktadır. Bunun yanında %800 büyü hızı veren taş da vardır. Bu taşın da /item 28802 kodlu olduğu belirtilmektedir.

Taş kodlarını çözdüğünüz zaman savaşçılara karşı, Ninjalara karşı, suralara karşı, şamana ve yaratıklara karşı güçlü olan taşları nasıl elde edebileceğinizi öğrenirsiniz. Yakın dövüş saldırılarında bloklama şansı elde etmek için kullanılacak taşın da, oklardan korunmak için kullanılacak taşın da farklı kodları bulunmaktadır. Savunma gücünüzü katlamak, hareket hızınızı artırmak için çeşitli taşların kodlarına ihtiyaç duyarsınız. Metin2 özel taş kodları sizin savunmanızı da saldırınızı da başarılı şekilde yapmanıza imkan sağlamaktadır. Bu nedenle Metin2 oyununa başladığınızda bir yandan da özel taşların kodlarına nasıl erişebileceğinizi araştırmak faydalı olacaktır. Bu sayede oyunda pek çok yönden avantaj sağlayacak ve oyunu daha da keyifli hale getirmiş olacaksınız.

Metin2 özel taş kodları genellikle GM’ler için ayrı, pvp sunucular için de ayrı olabilmektedir. Çoğunlukla birçok kişi çeşitli araştırmaların sonucunda kodlara ulaşmakta ve bu kodları forumlarda paylaşarak herkese ulaştırmaktadır.

Oyun Canavari

Hayatı bir oyun mu? Yoksa bir oyun içinde mi yaşıyor? Bunun kendisi de bilmiyorum. Kendi yollarını tasarladığı araba yarışı olan Stunts oyununu özlemektedir.

Bir Cevap Yazın