Metin2 Pazar Hilesi

Metin2 savaş ve strateji oyunu sevenler genellikle bu oyunda bulunan tüm hileleri öğrenmek ve uygulamak isteyecektir. Metin2 ticaret hilesi, Metin2 yang hileleri, Metin2 efsun hileleri, Metin2 item çalma hileleri gibi o kadar çok hile vardır ki bunların öğrenilmesi oyunda başarının artırılması için birçok oyuncu tarafından keşfedilmekte ve öğrenilmektedir. Bu hilelerin çoğu çeşitli dosyaların Metin2 kurulum dosyasına yapıştırılması sayesinde oluşturulmaktadır. Metin2 pazar hilesi de bu hilelerden biridir.

Metin2 pazar botu genellikle internet sitelerin çoğunda link verilen botlardandır. Genellikle iki dosya halinde olmaktadır. Bu iki dosyayı Metin2 kurulum dosyasına kopyaladığınızda hile de çalışmaya başlayacaktır. Peki, Metin2 pazar hilesi ne işe yaramaktadır. Pazardaki eşyaları bir yanga almanızı sağlayacak olan bu hile sayesinde pazarda bulunan itemleri oldukça ucuz fiyata edinebileceksiniz. Dolayısıyla oyunda ekipmanınız daha çok artacak ve rakiplerinize karşı daha üstün konumda savaşacak hale gelmeniz mümkün olacak.

Genellikle Metin2 pazar botu, Metin2 oyuncularının kullanmaktan oldukça keyif aldıkları bir uygulamadır. Çünkü zaten yang almak için çeşitli hilelere başvuran Metin2 oyuncuları 1 yanga pazardaki bütün ürünleri almanın çok daha avantajlı olacağının bilincindedirler. Pazara gelindiğinde bu hile çalıştırıldığında hilenin ne kadar çalıştığı görülebilir. Hileyi güvenli ve virüssüz bir siteden indirmeniz bilgisayarınızı korumanız açısından oldukça önemlidir. Hileyi alabilmek ve kullanımını öğrenmek için çeşitli forum sitelerine üyelik gerekmektedir.

Oyun Canavari

Hayatı bir oyun mu? Yoksa bir oyun içinde mi yaşıyor? Bunun kendisi de bilmiyorum. Kendi yollarını tasarladığı araba yarışı olan Stunts oyununu özlemektedir.

Bir Cevap Yazın