Metin2 PVP Serverler

Metin2 PVP serverler oldukça fazla sayıdadır. Tüm bunlara çeşitli linkler aracılığı ile ulaşmak mümkündür. Metin2 server aracılığı ile ağda bulunan kişiler birbirleriyle çok rahat iletişim kurabilmektedir.

PVP Metin2 oldukça farklı serverler aracılığı ile hizmete sunulmuştur. Örneğin Foggymt2 oldukça popüler olmaya başlayan bir serverdir. Metin2 oyunu için her geçen gün yeni serverler geliştirilmektedir. Wellmt2, Grandemt2 yeni açılan server adlarındandır. Bunun yanında yenilenen Metin2 serverleri de vardır. Bunlardan bir tanesi Umaymt2’dir. Hazar mt2+2000, Cutemt2 emek server, Rotemt2 emek server oldukça iddialı serverler arasındadır. Destanmt2 adlı server da uzun süredir Metin2 serverlerinden biri olarak oyunculara hizmet vermektedir.

Maceraperestlerin çok sevdiği Metin2 savaş oyunu için o kadar fazla server vardır ki bu oyunun Türkiye’nin her alanında oynandığı rahatlıkla söylenebilir. Çok popüler olan oyunun serverlerinden birçoğu oldukça iddialı olduklarını ifade etmekte ve gerçekten de kaliteli hizmet sunmaktadırlar.

Rodymetin2, Fanmt2, Dönermetin2, GM Server gibi adlarla bulunabilecek bu serverların sayısı yüzlercedir. Bu nedenle bu oyunu oynamak isteyenler için çok farklı Metin2 server seçenekleri bulunmaktadır. Önemli olan size en uyumlu, en rahat edeceğiniz serverda oyununuzu oynamak, Metin2 oyun kurallarını iyi öğrenmek bazı hilelerin farkında olmak ve oyun içerisinde dolandırılmamaya özen göstermek olmalıdır. Her serverin kendine ait internet sitesi mevcuttur. Bu linklerinden serverlara rahatlıkla ulaşmak mümkündür.

Oyun Canavari

Hayatı bir oyun mu? Yoksa bir oyun içinde mi yaşıyor? Bunun kendisi de bilmiyorum. Kendi yollarını tasarladığı araba yarışı olan Stunts oyununu özlemektedir.

Bir Cevap Yazın