Metin2 PVP Serverleri

Metin2 PVP serverilerinin sayısı onlarcadır. Her birine ulaşmak ve onların internet sitesinin linkine tıklayarak sunuculara girmek mümkündür. Bu sunucular sayesinde oyun içerisinde rahatlıkla iletişim kurulabilmektedir.

Metin2 PVP serverleri arasında Rodymetin2, fanmt2, Elvan mt2 emek server, destan mt2, Wingmt2 gibi birçok farklı server bulunmaktadır. Bu serverlerin bazıları yeni kurulmalarına rağmen bazıları da yeni uyumlu hale getirilmiştir. Bunun yanında bazı serverlar da yanlarına 3 yıldır açık, veya “en iddialı server” gibi tanıtım yazıları eklemektedirler.

Sizin için en uygun olan Metin2 PVP serverlerinden birini seçerek oynayamaya başlayabilirsiniz. Sunucular konusunda arama yapmaya başladığınızda o kadar fazla sayıda sunucu ile karşılaşacaksınız ki buna çok şaşıracaksınız. Metin2 oyunu o kadar farklı arenalar da oynanmaktadır ki çoğunlukla savaş oyunları arasında en popüler olanlardan biri olduğu bu server bolluğundan da anlaşılmaktadır.

Metin2 PVP serverlerine tıkladığınızda onlara nasıl ulaşacağınızı da göreceksiniz. Çoğunun internet adresleri belirtilecektir. Yanlarında ne kadar kolay olduklarına dair ibareler de göreceksiniz. Bazıları orta kolaylıkta, bazıları zor ve bazıları da kolay oynanabilecek sunuculardır. Siz tercihinizi kendi seviyenize göre belirlemelisiniz. Böylelikle oyundan alacağınız keyif daha da artacaktır. Server tanıtımlarında genellikle serverlerin kaç puan aldıkları ne kadar beğenildikleri not olarak düşülmüştür. Bunun yanında Metin2 PVP serverleri çeşitli fotoğraflarla da tanıtılmıştır. Bu fotoğraflara bakarak da karar vermeniz mümkündür.

Oyun Canavari

Hayatı bir oyun mu? Yoksa bir oyun içinde mi yaşıyor? Bunun kendisi de bilmiyorum. Kendi yollarını tasarladığı araba yarışı olan Stunts oyununu özlemektedir.

Bir Cevap Yazın