Metin2 Renkli Yazı Yazma

Metin2 oyunu birçok hile ile çeşitli kodlar ile ve çeşitli şifreler ile oynanan oldukça zahmet ve zaman gerektiren bir oyundur. Oyunda birçok farklı hile öğrenmek ve bu hileleri güvenilir siteler aracılığı ile paylaşmak gerekmektedir. Metin2 renkli yazı yazma hilesi de birçok kişi tarafından kullanılan hilelerden biridir.

Çeşitli forum sitelerine üye olarak Metin2 renkli yazı yazma hilesine ulaşabilmeniz için size yardımcı olacak linkleri görebilmeniz mümkündür. Genellikle 16 farklı renk seçeneği oyunculara sunulmaktadır. Tek bir tık ile renk değiştirme imkânı sunan bu hileleri ister Türk sunucularında ister PVP sunucularında kullanmak mümkün olabilmektedir. Bu hileleri kullanıcılar tarafından istenen zaman aralıklarında kullanılabilmekte ve kullanmayan kişi tarafından küçültülebilmektedir. Bağırma modunda da normal modda da konuşmanıza imkân sağlayabilmektedir.

Metin2 renkli yazı yazma hilesi ile her yazı için bir iç görü küresine sahip olmanız gerekmektedir. Kurulum için PythonLoader.mix dosyasının Metin2’nin içine aktarılması ve
SpamBot v2 -35cRe-.py’nin ise masaüstüne çıkartılması gerekecektir.
Metin2 renkli yazı yazma hilesini kullanmak istemeyenlerin ilgili dosyaları bilgisayarlarından silmeleri yeterli olmaktadır. Böylelikle hem kullanmadıkları bir hilenin yer kaplamasından kurtulmuş olurlar hem de bilgisayarları rahatlar.

Metin2 renkli yazı yazma hilesi genellikle yaratıcılıktan hoşlanan, farklı şeyler denemeyi sevenlerin tercih ettiği hilelerdendir. Metin2 oyununda yöneticilik yapan GM’lerin de bu hileyi denemeyi tercih etmeleri mümkündür.

Oyun Canavari

Hayatı bir oyun mu? Yoksa bir oyun içinde mi yaşıyor? Bunun kendisi de bilmiyorum. Kendi yollarını tasarladığı araba yarışı olan Stunts oyununu özlemektedir.

Bir Cevap Yazın