Metin2 Ruh Taşı Okuma

Metin2 oyununda birçok farklı hile ile ilerlemek ve şans artırmak söz konusudur. Metin2 ruh taşı okuma hileleri genellikle master geliştirmek için kullanılan hilelerden biridir. Genellikle belirli bir level atladıktan sonra paster seviyesine geçmeniz için oldukça çaba sarf etmeniz gerekecektir. Master seviyesinden grand master seviyesine geçebilmek için de bazı okumalar yapmak gerekmektedir. Ama Grand master seviyesinden perfect master seviyesine geçebilmek elbette Metin2 ruh taşı okuma becerisi göstermek ile mümkün olabilmektedir.

Metin2 ruh taşı bugu sayesinde ruh taşlarını düşürmek mümkün olmaktadır. Önceki seviyelerde kitap okunuyorken bu seviyede Metin2 ruh taşı okuma kitap okumaktan daha zor gelmektedir. Çünkü aynı Grand master 12 saat içerisinde sadece bir defa değiştirilmektedir. Bunun yanında Grand master seviyesinde her gelişme, çok daha fazla puanınızın eksilmesine neden olacaktır.

Kaybedilen puanları tekrar geri kazanabilmek için yapacağınız şeyler ise kendi seviyenize yakın olan mobları kesebilmeniz ile mümkün olmaktadır. Bunun yanında kendi seviyenize yakın ülkelerin veya düşmanların oyuncularını da keserek daha fazla puan elde edebilirsiniz. Puan artırmak için zen fasulyesi kullanabilirsiniz. Bunlardan başka güvenli alan dışında Bilge Kralın Eldiveni ve Bilge Kralın Sembolü’nü taktığınızda kesinlikle derecenizin hızlı bir şekilde yükseldiğini göreceksiniz. Edit ruh taşı genellikle altın sandık ve Boss sandıktan çıkmaktadır. Ayrıca 50. seviyenin üstündeki oyuncular da kesildiklerinde oldukça fazla sayıda item düşürebilir. Ancak her oyuncu item düşürecek diye bir şey yoktur.

Oyun Canavari

Hayatı bir oyun mu? Yoksa bir oyun içinde mi yaşıyor? Bunun kendisi de bilmiyorum. Kendi yollarını tasarladığı araba yarışı olan Stunts oyununu özlemektedir.

Bir Cevap Yazın