Metin2 Savaşçı

Metin2 savaş oyunu birçok macera tutkunu insanın sevdiği oldukça uzun soluklu bir oyundur. Bu oyunu oynayan kişiler genellikle şifre, hile ve kodlarla oyunu daha da zenginleştirmektedir. Metin2 savaşçılarının diğer karakterlerden farklı tarafları bulunmaktadır.

Metin2 savaşçıları zihin/beden savaşçıları, beden savaşçıları ve ruh savaşçıları olmak üzere değişik kategorilere ayrılmaktadır. Bedne savaşçılarınızı geliştirirken göz önünde bulundurmanız gereken en önemli şey tüm yeteneklere birer puan eklemenizin oldukça faydalı olacağı ve savaşçınızı kuvvetlendireceğidir. İlk olarak hava kılıcı yeteneğini master hale getirmelisiniz. Daha sonra üçlü kesme yeteneğini master hale getirin. Bu yetenek oldukça fazla zarar vericidir. Daha sonra kılıç çevirme yeteneğini master hale getirmelisiniz. Öfkeyi de master hale getirdiğinizde beden savaşçınız sizin bile tahmin edemeyeceğiniz bir güce ulaşacaktır.

Metin2 savaşçısı olan ruh savaşçısı için ruh vuruşu, güçlü vuruş gibi yeteneklere bir puan eklediğinizde ruh savaşçısına da güç vermiş olacaksınız. Ruh vuruşu yeteneğini master hale getirdikten sonra şiddetli vuruşu da master hale getirmelisiniz. Güçlü beden yeteneği de master hale getirildikten sonra güçlü vuruş yeteneği de master hale getirilebilir. Grandmaster oldukça etkili olacaktır.

Tüm bunların oyuna yeni başlayanlar tarafından dikkate alınması ve Metin2 savaşçılarının özelliklerinin iyileştirilmesi oyunda hızlı ilerlemeyi sağlayacaktır. Bazı savaşçılar tam bir ölüm makinesi haline bile gelebilmektedir. Dolayısıyla savaşçılarınıza göstereceğiniz özen sizi başarıya götürecektir.

Oyun Canavari

Hayatı bir oyun mu? Yoksa bir oyun içinde mi yaşıyor? Bunun kendisi de bilmiyorum. Kendi yollarını tasarladığı araba yarışı olan Stunts oyununu özlemektedir.

Bir Cevap Yazın