Metin2 Ticaret Hilesi

Metin2 savaş oyununu oynarken kazanmak için çeşitli hilelere başvurulduğu bilinmektedir. Oyuna yeni başlayanlar da ilerleyen zamanlarda bu hileleri öğrenmek ve Metin2 oyun dosyasının içine yerleştirmek için çaba harcamaktadırlar.

Metin2 ticaret hilesi sayesinde ticaret yaparken karşınızdaki kişinin kabul edip etmemesine fırsat tanımadan onda bulunan itemleri rahatlıkla çalabilen kişiler vardır. Genellikle bu hile Türk sunucularında kullanılamamaktadır. Metin2 ticaret hilesi ile ilgili birçok rar dosyası bulunmaktadır. İlgili linke tıklayıp bu dosyayı indirdiğinizde ve çıkan pack dosyalarını Metin2 oyun dosyasına aktardığınızda bu hileyi rahatlıkla kullanmanız mümkün olacaktır.

Metin2 ticaret hilesi genellikle bedava indirilebilecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca 2013 versiyonunu da rahatlıkla bulabileceğiniz bir hiledir. Genellikle siz de çevrenizde dolaşan hırsızlara karşı dikkatli olmalısınız. Metin2 ticaret hilesi sayesinde bir günde itemlerinizi çalabilirler. Bunun için sizinle konuşan ve kendisini GM olarak ya da GM yardımcısı olarak tanıtan kişilere kanmamanız tavsiye edilmektedir. Metin2 ticaret hilesi genellikle Türkiye sunucularında çalışmasa da birçok kişi Türk sunucularında da çeşitli ticaret hileleri geliştirme ya da bu hileleri keşfetme gayretindedir. Bu kişilere karşı oldukça dikkatli davranmanız gerekmektedir. Bu ticaret hileleri genellikle çok sık güncellenmektedir. Bu hileleri indiren kişilerin de virüs programını çalıştırmaları faydalı olacaktır. Genellikle dolandırıcıların yoğun olarak kullandığı bu hile birçok oyuncunun hoşuna gitmese de bazıları için oldukça eğlencelidir.

Oyun Canavari

Hayatı bir oyun mu? Yoksa bir oyun içinde mi yaşıyor? Bunun kendisi de bilmiyorum. Kendi yollarını tasarladığı araba yarışı olan Stunts oyununu özlemektedir.

Bir Cevap Yazın