Metin2 Türkiye

Uzakdoğu savaş ve macera oyunu olan Metin2 Türkiye kısa zamanda savaş oyunlarından hoşlanan kişilerin gözdesi olmuştur. Oldukça profesyonel şekilde hazırlanmış oyunda dört çeşit karakter vardır. Bunlar arasında seçim yaparak kendi takımınızı oluşturabilirsiniz.

Oyunun kurulumu biraz zaman almaktadır. Ayrıca sistemi kayıt olmanızı gerektirmektedir. Yönlendirmeleri takip ederek kurulumu yapmadan önce bilgisayarınızın oyun için yeterli olup olmadığını tespit etmelisiniz, yoksa oyunun çalışması konusunda sorun yaşayabilirsiniz.

Metin2 Türkiye oyunundaki karakterler savaşçı, Ninja, şaman ve sura karakterlerinden oluşmaktadır. Savaşçılar yakın dövüş silahları kullanırlar. Fiziksel olarak oldukça kuvvetli oldukları için oyunun birincil gücü olarak da nitelendirilmektedir. Dengeli bir zihinleri vardır. Zırhları sayesinde kendilerini rahatlıkla koruyabilirler. Oyunda iki el ile kullanılabilen bıçaklar oldukça fazla hasar vermektedir. Savaşçılar bu silahları kullanabilme yeteneğine sahiptir. Düşmanlarını kılıç ve kalkanla da bertaraf edebilirler. Metin2 Türkiye oyununun suikastçıları Ninjalardır. Onlar saldırmadan önce mutlaka pusu kurar. Kama ve yay kullanırlar. Çok hızlıdırlar. Bu nedenle de kullandıkları zırhlar oldukça hafiftir. Şamanlar ise büyü işi ile uğraşmaktadır. Şaman saldırılarında genellikle sihir ile destek olurlar. Suralar da sihirli güçlerini kullanan savaşçılardır. Onların en çok başarılı oldukları konu uzak mesafeden sihirle savaşmaktır. Kötülük Tohumu’nu omuzlarında büyütme yeteneğine sahip olan suralar yakın dövüş savaşçılarına karşı ustaca mücadele yürütürler. Metin2 Türkiye oyununu keşfetmek macera dolu bir dünyaya kapı aralamak anlamına geliyor.

Oyun Canavari

Hayatı bir oyun mu? Yoksa bir oyun içinde mi yaşıyor? Bunun kendisi de bilmiyorum. Kendi yollarını tasarladığı araba yarışı olan Stunts oyununu özlemektedir.

Bir Cevap Yazın