Metin2 Uzman Sandığı

Metin2 oyununa yeni başlayanlar için level sandıklarından faydalanmak oldukça önemlidir. Bu sandıklarda ticari ve depo özelliği olmayan çeşitli hediyeler bulunmaktadır. Öncelikle çırak sandığını kullanmak durumunda olan oyuncular level atladıkça uzman sandıklarından çıkanları da kullanabilecek hale gelmektedir. Metin2 çırak sandığı ilk 20 aşamada karşınıza çıkabilir. Ancak otuzuncu aşamaya geldiğinizde artık Metin2 uzman sandığı ile karşılaşırsınız.

Çırak sandığından kırmızı, mavi, yeşil, mor iksirler elde etmeniz mümkün olmaktadır. Seviye 10’dan sonra çırak sandığından güneş özütü, yeşil iksir, hız iksiri ve ejderha madalyaları çıkmaktadır. Seviye 20’den sonra çırak sandığına Metin2 uzman sandığı da denmektedir. Bu sandıktan da ay özütü, yeşil iksir, hız iksiri, metin taşı dedektörü, seviye 40’a kadar olan eşyalara bonus eklemeye yarayan yeşil artırma kağıdı ve seviye 40’a kadar olan eşyaları efsunlamakta kullanılan yeşil efsun nesnesi çıkmaktadır. Çıkan bu iksirlerin ve kağıtların hepsinin kendine ait bir imge ile belirtildiğini göreceksiniz.

Seviye 30, Metin2 uzman sandığı 1 olarak adlandırılmakta ve bu sandıktan da hız iksiri, saldırı iksiri, kutsama kağıdı ve 1 saat okuyabileceğiniz lider kitabı çıkmaktadır. Metin2 uzman sandığı 2’de de soğutma iksiri, bir saat boyunca %100 EXP bonus kazandıran bilgelik iksiri ve bir saat okuyabileceğiniz lider kitabı çıkacaktır. Seviyeler arttıkça Metin2 uzman sandığından çok farklı sürprizler çıkabilmekte ve sizi şaşırtabilmektedir.

Oyun Canavari

Hayatı bir oyun mu? Yoksa bir oyun içinde mi yaşıyor? Bunun kendisi de bilmiyorum. Kendi yollarını tasarladığı araba yarışı olan Stunts oyununu özlemektedir.

Bir Cevap Yazın