Metin2 x7 Hilesi

Metin2 oyununda genellikle hileler, şifreler ve kodları çok iyi bilmeniz gerektiğinden başarılı olmak için hileler arasından Metin2 x7 hilesini de öğrenmeniz ve uygulamanız başarınızı artıracaktır. Metin2 x7 hilesi sürekli güncellenmekte ve çeşitli rar dosyaları ile indirilmektedir. Bu rar dosyalarından elde ettiğiniz dosyaları Metin2 oyun klasörünün içine aktardığınızda ve hileyi çalıştırdığınızda sonuç almanız mümkündür. Genellikle 10-15 saniye içinde çeşitli siteler aracılığı ile indirebileceğiniz bu hile çoklu vuruş yapma avantajı sağlamaktadır.

Genellikle Metin2 savaş oyununda vuruşların kalitesi oldukça önemlidir. Ne kadar güçlü vuruşlar yaparsanız rakiplerinizi öldürebilmeniz de o derece kolaylaşmaktadır. Metin2 x7 hilesi de bu amaçla tasarlanan vuruşlarınızın değerini ve gücünü 7 kat artıran bir hiledir. Kurulumu son derece kolay olan bu hile Metin2 Mutihack 2013 ismi ile de indirilebilmektedir. Bu versiyonunun daha çok işe yaradığı da belirtilmektedir.

Metin2 x7 hilesini indirdiğinizde herhangi bir savaşçının yanına yaklaştığınızda vuruşunuzun 7 kat güçlendiğinin farkına varacaksınız. Çevrenizde mavi bir ışık belirecek ve o ışığın daha da yayıldığını göreceksiniz. Bu hileleri indirirken en çok dikkatli olmanız gereken şey güvenilir yerlerden indirmek olmalıdır. Çünkü bazı hilelerin indirilmesi virüslerin de beraberinde inmesine neden olmakta ve bilgisayarınız bu durumdan zarar görebilmektedir. Dört dosya şeklinde rar dosyasından çıkan bu dosyaları Metin2 klasörüne aktarmanız hilenin çalışması için yeterli olmaktadır.

Oyun Canavari

Hayatı bir oyun mu? Yoksa bir oyun içinde mi yaşıyor? Bunun kendisi de bilmiyorum. Kendi yollarını tasarladığı araba yarışı olan Stunts oyununu özlemektedir.

Bir Cevap Yazın