Metin2 Yang Hileleri

Metin2 yang hilelerinin çeşitli versiyonları bulunmaktadır. Peki, bu hile ne işe yarar? Bu hile ile çantanızda bulunan para miktarını istediğiniz şekilde ayarlar ve bu konuda arkadaşlarınızı kandırmış olursunuz.

Bu hile de sürekli güncelleştirilen hilelerden biridir. Bu hileyi indirebilmek için öncelikle Google’dan bedava yang indirebileceğiniz bir siteyi açmanız gerekecektir. Daha sonra “yang al” botonu karşınıza çıkacaktır. Bu butona tıkladığınızda karşınıza sizden istenen bazı bilgiler gelecektir. Belirli bir sayıda M çekmeniz sizin için daha avantajlı olacaktır.

İndirdiğiniz yang hilelerinin virüssüz olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Bunun yanında bazı yang hileleri yüzde yüz çalışmayabilir. Buna da dikkat etmelisiniz. Bu hileye aynı zamanda Metin2 yang çoğaltma hilesi adı da verilmektedir.

Metin2 yang çekme kontürle de olabilmektedir. Bunun yanında bazı sitelerde yanglar para ile de satılabilmektedir. Bunları sipariş ederken oyundaki karakter adınızı belirtmeniz gerekir. Bu yanglarda ne kadar M olduğu da ayrıca belirtilecektir.

Metin2 savaş oyununu renklendirmek için geliştirilen türlü şifreler kodlar ve hileler arasında bulunan Metin2 yang alma hilesi oyunu oynayanların oldukça fazla heves ettiği bir hiledir.

Metin2 yang hilelerini satın da alabilirsiniz. Bazı siteler aracılığı ile de indirebilirsiniz. Ancak ücretsiz olarak aldığınızda bilgisayarınıza virüs bulaşabilme ihtimaline dikkat etmeniz gerekecek. Güvenilir sitelere girmeyi tercih etmelisiniz. Ayrıca hilenin yüzde yüz çalışıp çalışmadığından da emin olmalısınız.

Oyun Canavari

Hayatı bir oyun mu? Yoksa bir oyun içinde mi yaşıyor? Bunun kendisi de bilmiyorum. Kendi yollarını tasarladığı araba yarışı olan Stunts oyununu özlemektedir.

Bir Cevap Yazın