Pes 2015 Klavye Ayarları

Her geçen gün yeni bir oyun çıkmakta ve bu oyunları takip eden kitlelerin sayısı giderek artmaktadır. Özellikle genç erkekler ve çocuklar play station oyunlarından oldukça hoşlanmaktadır. Bu nedenle yeni çıkan her oyunu öğrenmek ve tüketmek isteyen birçok kişi vardır. Yeni oyunun gizemi çözüldükten sonra daha yeni bir oyun arayışı başlamaktadır.

Pes 2015 klavye ayarları birçok oyuncu için soru işaretidir. Pes 2015 oyunu yeni çıkan 2015 yılının en popüler oyunlarından biridir. Bu oyunda klavye ayarları yapmak mümkün olmadığı için joystick ve oyun kolu olmadığı zamanlarda oyunu oynamak oldukça zor olabilmektedir. Bu nedenle bu oyunu oynarken dikkat edilmesi gereken şey bilgisayarın setting.exe ayarlarını yapmak olacaktır. Pes 2015 klavye ayarlarını yaparken klavye menüsüne tıklayıp şut için D, pas için S,ara pas için W, Orta (uzun pas) için A, depar için E, oyuncu değişimi için de Q tuşunun geçerli olduğu şekilde ayarlama yapmanız işinizi kolaylaştıracaktır.

Genellikle play station aracılığı ile oynanan Pro Evolotion Soccer 2015 adlı oyun bilgisayardan oynayan kişiler tarafından rahat oynanamamaktadır. Bunun nedeni Pes 2015 klavye ayarlarının yapılmamasıdır. Bu ayarlar yapıldıktan sonra ve hangi tuşla hangi hamlenin yapılacağı konusunda kara verildikten sonra oyun rahatlıkla oynanabilir. Genellikle internet kafelerde oynanan bu oyunun evlerde oynanacak kadar yaygınlaşması oyunun ne kadar popüler hale geldiğinin de bir göstergesidir.

Oyun Canavari

Hayatı bir oyun mu? Yoksa bir oyun içinde mi yaşıyor? Bunun kendisi de bilmiyorum. Kendi yollarını tasarladığı araba yarışı olan Stunts oyununu özlemektedir.

Bir Cevap Yazın