Pes 2015 Tuş Ayarları

Günümüzde hemen hemen her internet kafede oyun oynamak isteyen birçok ergen erkek çocuğuna ya da yaşı daha küçük olan çocuklara rastlamaktayız. birçok internet kafe play stationlar sayesinde para kazanmaktadır. Artık her yeni yıl yeni bir oyun geliştirilmekte ve bu oyunun tüm gizemi çözüldükten sonra başka oyunlar denenmeye başlamaktadır. Bu nedenle oyun üreticileri de artan ihtiyaç doğrultusunda yeni oyunlar geliştirmekte ve bunları hızla piyasaya sürmektedir.

Kısaca Pes 2015 olarak adlandırılan Pro Evolution Soccer 2015 adlı oyun da bu oyunlardan biridir. Çok fazla benimsenen bu oyunun oynanmasının en kafa karıştırıcı taraflarından biri tuş ayarları konusunda sıkıntı yaşanmasıdır. Pes 2015 tuş ayarları setting.exe dosyası aracılığı ile yapılmaktadır. Oyuna girildiğinde setting.exe bölümünden klavyeye girmek ve klavye ayarlarında istenen özellikleri istenen harflere yüklemek oyunculara büyük kolaylık sağlayacaktır.

Pes 2015 tuş ayarları yapılırken W tuşu ara pas, D tuşu top kapma ve şut çekme, S tuşu pas atma, A tuşu orta açma ve ayağa kalkma, E tuşu koşma, C tuşu hareket etme, Q tuşu oyuncu değiştirme işlevi görecek şekilde ayarlanabilir. Zaten Pes 2015 tuş ayarları yaparken karşınıza çıkacak olan tabloya göre farklı tuşları tercih etmeniz gerekecektir. Hangi bölgeye hangi tuşu yazabileceğiniz konusunda karşınıza çıkan tablo oldukça yönlendirici olacaktır. Böylelikle Pes 2015 tuş ayarlarını tamamlayıp oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun Canavari

Hayatı bir oyun mu? Yoksa bir oyun içinde mi yaşıyor? Bunun kendisi de bilmiyorum. Kendi yollarını tasarladığı araba yarışı olan Stunts oyununu özlemektedir.

Bir Cevap Yazın