The Metin2 Kaydol

The Metin2 Savaş Oyunu maceraperest olan birçok kişinin oynamak istediği bir oyundur. Bu oyuna kaydolmak oldukça basittir. Bunun için oyunun sitesinden açılması gerekmektedir. The Metin2 kaydol şeklinde arama yaparak oyunun sitesine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. İlk olarak karşınıza bir sayfa çıkacaktır. Bu sayfada hem oyunun tanıtımı yer alacak, hem de oyuna nasıl kaydolacağınıza ilişkin yönlendirmeler göreceksiniz.

The Metin2 kaydol yazısını yazarak ulaştığınız sayfada ilk olarak sizden bir kullanıcı adı talep edilecektir. Kullanıcı adını yazdıktan sonra sizden geçerli bir e-mail adresi istenecektir. E-mail adresini de yazdıktan sonra sıra şifrenizi belirlemeye gelecek. Uygun bir şifre belirledikten sonra rahatlıkla ilerleyebilirsiniz. Sizden e-postanıza geri dönüp oradaki aktivasyon koduna tıklamanız istenecektir. Aktivasyon koduna tıkladığınızda oyunun indirme seçenekleri karşınıza çıkacaktır.

Oyunu indirmeden önce bilgisayarınızın bunun için gereksinilen donanıma sahip olup olmadığına dair bilgileri öğrenmeniz gerekmektedir. Bilgisayarın bilgisayar bölümüne sağ klikle tıkladığınızda karşınıza özellikler seçeneği çıkacaktır. Buradan bilgisayarın kapasitesini öğrenebilirsiniz. Belki oyunu indirecek kadar hafızanız olabilir ama yine de bilgisayarınızın özellikleri oyunu oynamanız için yeterli olmayabilir. Eğer yeterli bir bilgisayarda oyunu indirdiyseniz ve The Metin2 kaydol seçeneğinin yönlendirmelerini sağlıklı bir şekilde yaptıysanız oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Öncelikle bir hesap açmanız ve bu hesapta isminizi belirterek oyuncular arasında yer almanız gerekecektir. The Metin2 kaydol anahtar kelimesini tıkladığınızda izleyeceğiniz yol kısaca bu şekildedir.

Oyun Canavari

Hayatı bir oyun mu? Yoksa bir oyun içinde mi yaşıyor? Bunun kendisi de bilmiyorum. Kendi yollarını tasarladığı araba yarışı olan Stunts oyununu özlemektedir.

Bir Cevap Yazın