Xbox Live Gold Kullanıcılarına EA Access Ücretsiz

Xbox Live Gold kullanıcıları önümüzdeki ay boyunca EA Access’e ücretsiz olarak sahip olacak. Bu süre zarfında birçok EA Games oyununu ücretsiz olarak oynayıp, bölümleri tamamlayabilecekler!

Electronic Arts şirketinin paralı üyelik sistemi olan ve EA Access olarak adlandırılan sistem, aylık abonelik ücreti ile bir çok oyunu kullanıcılara sunuyor.

Firma tarafından bugün yapılan bir açıklama ile Xbox Live Gold kullanıcıları, daha önce de yapılan promosyon gibi EA Access’e ücretsiz olarak sahip olabilecekler.

Ücretsiz erişim sayesinde, Xbox oyun konsolu sahipleri istedikleri EA Games oyununu ücretsiz indirebilir ve bölümleri tamamlayabilir.

Uyumluluk projesi kapsamında geriye dönük Microsoft Xbox One kullanıcıları da bir önceki versiyonlarda yer alan EA Games oyunlarını da deneyebilecekler.

Bu yıl düzenlenecek olan E3 201 fuarına katılmayacak olan Electronic Arts, kullanıcıları üzmemek için EA Play dönemi düzenleyecek ve bu dönemde EA Access’e erişim ücretsiz olacak. Ücretsiz erişim izni 12 Haziran 2016 tarihinde başlayıp 22 Haziran 2016’da son bulacak.

EA Access normalde 12 TL ücretle satılmakta ve Electronic Arts etiketli bütün oyunları ücretsiz olarak oynamanıza imkan sağlıyor.

Oyun Canavari

Hayatı bir oyun mu? Yoksa bir oyun içinde mi yaşıyor? Bunun kendisi de bilmiyorum. Kendi yollarını tasarladığı araba yarışı olan Stunts oyununu özlemektedir.

Bir Cevap Yazın