Yaptığı İşin Arkasında Duran Bir Samsung Servis mi Arıyorsunuz?

Samsung marka, tüm cihazlarınız için Samsung Servisi hizmeti veren firmamız İstanbul Samsung Servis taleplerinde en güvenilir çözüm ortağınızdır. Deneyimle uzman kadromuz ile verdiğimiz Samsung servis hizmetimiz, 1 yıl boyunca parça ve işçilik garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

Servis talepleriniz için 7 gün boyunca ve zorunlu hallerde 24 saat hizmet veren servisimize internet sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Servis taleplerinize en kısa sürede dönüş yaparak, aynı gün içinde müdahale ediyoruz. Her türlü cihazınızın İstanbul Samsung Servis ihtiyaçlarını bize ulaştırmanız yeterli. Donanımlı gezici hizmet araçlarımızla yerinde müdahale ederek verdiğimiz özel servis hizmetimiz için, 1 yıl süre ile kullandığımız parçalarda ve işçilikte garanti veriyoruz. Samsung cihazlarınız için özel olarak verdiğimiz servis, bakım, kurulum ve montaj taleplerinize uygun fiyatlı çözümler getirmekteyiz.

Orijinal yedek parça, kesintisiz servis ve tecrübeli uzman kadromuz sizlere gerek yerinde müdahale, gerekse servis merkezimizde kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ilk sırada tutuğumuz Samsung servis hizmetimize ihtiyaç duyduğunuz anda ulaşabilirsiniz. Gerek acil, gerekse programlı servis taleplerinizi web sitemizden 24 saat ulaştırabilir, yardım alabilirsiniz.

Merkezimize ulaştığınızda, sorununuz süratle ilgili Samsung uzmanına aktarılıp, size en yakın teknisyenlerimizin gün içinde servisi sağlanacaktır. Acil durumlarda, servis yoğunluğa göre en kısa sürede hizmet sağlanacaktır. Kullandığınız tüm Samsung cihazlarınız için, özel İstanbul Samsung Servis hizmetini en hızlı şekilde ve güvenle sizlere sunuyoruz.

ONLİNE SERVİS TALEBİ : http://www.samsungservisleri.org

Tekno Muhabir

Teknoloji Haber Robotu

Bir Cevap Yazın